PCC Kosmet Rokita

ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus
  • ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus
  • ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus

ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus

ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus to skoncentrowany preparat do ręcznego mycia naczyń w gastronomii oraz przedmiotów z tworzywa sztucznego. Przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcz oraz wszelkie zabrudzenia pochodzenia spożywczego, dzięki technologii, która została oparta na bazie surowców o właściwościach myjących. Umyte przedmioty są dokładnie oczyszczone i pozbawione wszelkich zacieków oraz smug, a właściwości nabłyszczające pozostawiają naczynia lśniąco czyste. Produkt ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus sprawdzi się przy myciu sztućców, garnków, patelni, porcelany, szkła i przyborów kuchennych wykonanych ze stali.

 

ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus to preparat, który doskonale sprawdzi się przy myciu wszelkiego rodzaju szkła i szklanej zastawy stołowej. Płyn do mycia naczyń ROKO pozostawia przyjemny zapach cytrusów. Produkt zawiera również substancje, które działają pielęgnacyjnie dla skóry dłoni, dzięki czemu ręce chronione są przed wysuszeniem.

Płyn ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus jest ekonomiczny w użytkowaniu przez jego gęstą konsystencję. Już jedna kropla preparatu wystarczy, by stworzyć gęstą i zwartą pianę. Na podstawie badań niezależnego laboratorium szacuje się wydajność produktu do 5 000 umytych talerzy. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach pojemnościowych — w butelkach 1 litrowych oraz kanistrach 5 litrowych. Produkt Płyn ROKO® PROFESSIONAL SHIMM Koncentrat do mycia naczyń Citrus, jak i wszystkie inne produkty z oferty ROKO, podlegają również innym badaniom, a także testom jakościowym, przez co spełniają wszelkie wymagania i są gwarancją wysokiej jakości produktów. Potwierdzeniem doskonałej jakości produktów ROKO są liczne certyfikaty, m.in.:

  • Certyfikat Odpowiedzialność i Troska — przyznany w 2013 roku;
  • Certyfikaty ISO: 9001, 14001, 5001 oraz OHSAS 18001;
  • Certyfikat BRC CP – przyznany 26.07.2017 przez firmę DNV.GL;
  • Certyfikat Dobrych Praktyk Wytwarzania dla produktów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007 – przyznany 16.06.2016 roku przez AENOR.

Sposób użycia: Na gąbkę bezpośrednio aplikować kilka kropli płynu lub do 5 litrów wody dodać łyżeczkę produktu.

PLIKI DO POBRANIA:

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!