PCC Kosmet Rokita

ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii
  • ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii

RH-145LP ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii

ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii, to mydło do mycia rąk do użytku profesjonalnego. Zawarty w składzie komponent zapachowy pozostawia delikatny i przyjemny zapach kwiatu lilii na dłoniach. Produkt zawiera składniki takie jak surfaktanty, pochodzące ze sprawdzonych oraz kwalifikowanych źródeł, które gwarantują wysoką jakość płynu. Poza zapewnieniem higienicznej czystości dłoniom płyn do mycia rąk działa również pielęgnacyjnie. Produkt przeznaczony do stosowania w dozownikach pianowych. Mydło pianowe ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii przeznaczone jest do użytku profesjonalnego. Idealnie znajdzie swoje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy, szpitale, a także w hotelach, kurortach SPA, czy w parkach wodnych.

 

ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii, to mydło do mycia rąk aplikowane w postaci piany, które doskonale dba o skórę dłoni. Dzięki swojej piankowej konsystencji mydło jest delikatne dla rąk o lekkim zapachu kwiatu lilii. Produkt staranie usuwa wszelkie bakterie oraz zabrudzenia jednocześnie nie wysuszając dłoni. To dzięki zawartej w nim glicerynie, która działa nawilżająco oraz regenerująco. Mydło ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii nie zawiera w swoim składzie anionowych związków powierzchniowo czynnych (SLES), dzięki czemu nie działa drażniąco na naskórek. Mydło pianowe zostało przebadane dermatologicznie i nie wykazuje właściwości uczulających. Przez możliwą w osiągnięciu konsystencję pianową, płyn jest bardzo wydajny w użyciu. Płyn podczas zmiany swojego stanu w pianę nabiera objętości, co oznacza, że mniejsza ilość produktu jest zużywana przy jednym myciu rąk. Produkt posiada neutralne pH i gwarantuje tym samym delikatne działanie.

Produkt ROKO® PROFESSIONAL MYDŁO PIANOWE Kwiat lilii jest bezpieczny dla ludzi i środowiska. Tak jak inne produkty producenta, mydło do mycia rąk wytwarzane jest na nowoczesnych linaich produkcyjnych, które posiadają certyfikaty: BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji gotowych wyrobów kosmetycznych, zgodnie z normą ISO 22716: 2007. Dodatkowo pordukty ROKO podlegają Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Wszystkie produkty rejestrowane są w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP przed wprowadzeniem do obrotu, zgodnie z wymaganiami UE.

Informacje ogólne:

  • produkt dostępny w 5 litrowych kanistrach;
  • opakowanie w kolorze mleczno-białym;
  • widoczna zawartość opakowania;
  • produkt praktyczny w transporcie.

PLIKI DO POBRANIA:

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!