PCC Kosmet Rokita

ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie antybakteryjnych
  • ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie antybakteryjnych

RH-105 ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie antybakteryjnych

ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie o właściwościach antybakteryjnych to mydło o właściwościach antybakteryjnych przeznaczone do mycia rąk i ciała. Jest to produkt, który dzięki bogatym właściwościom skuteczniej usuwa bakterie od zwykłego mydła, dodatkowo pozwalając na zachowanie higienicznej czystości. Płyn poddawany licznym testom dermatologicznym oraz mikrobiologicznym.

ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie o właściwościach antybakteryjnych, jest bezzapachowym płynem, nie barwiącym, które dokładnie czyści i pielęgnuje skórę dłoni. Preparat może być stosowany w zakładach przemysłu spożywczego, w obiektach medycznych oraz w innym miejscach, w których zapach mógłby wpływać niekorzystnie na środowisko pracy. Środek może być stosowany codziennie. Zawiera składniki odżywcze, które poprawiają nawilżenie, elastyczność i wygładzenie skóry. Poza właściwościami pielęgnacyjnymi ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie o właściwościach antybakteryjnych eliminuje obecne na skórze bakterie.

ROKO® PROFESSIONAL DUO ACTIVE Mydło w płynie o właściwościach antybakteryjnych przeznaczone jest do codziennego użytku indywidualnego, a także do użytku w miejscach użyteczności publicznej. Bezzapachowy płyn może być używany w szkołach, pływalniach, w obiektach medycznych, resortach turystycznych, różnego rodzaju zakładach i w innych miejscach.

Produkt jest nieszkodliwy dla środowiska. Jest to płyn wysokiej jakości, który wytwarzany jest na zmodernizowanych liniach produkcyjnych, posiadających certyfikat BRC oraz certyfikat GMP w zakresie produkcji gotowych wyrobów kosmetycznych zgodnie z normą ISO 22716:2007. Płyny do rąk ROKO podlegają także tzw. Ocenie Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego (ang. Safety Assessment of Cosmetic Product) oraz restrykcyjnym analizom mikrobiologicznym, dermatologicznym i aplikacyjnym. Zgodnie z wymaganiami UE, przed wprowadzeniem do obrotu produkty zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Notyfikacji Produktów Kosmetycznych CPNP.

Mydło antybakteryjne marki ROKO jest bezpiecznie transportowane w 5 litrowych kanistrach. Opakowania produktów pozwalają na dostrzeżenie konsystencji, jaka jest w nich zawarta.

PLIKI DO POBRANIA:

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!