Linia gastronomiczna

Profimax SPD 100 - Środek do mycia i dezynfekcji podłóg
  • Profimax SPD 100 - Środek do mycia i dezynfekcji podłóg
  • Profimax SPD 100 - Środek do mycia i dezynfekcji podłóg

Profimax SPD 100 - Środek do mycia i dezynfekcji podłóg

  • mycie i dezynfekcja w jednym
  • szerokie spektrum skuteczności biobójczej potwierdzone przez URLiSB

Zastosowanie: Profimax SPD 100 zalecany jest do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni i akcesoriów, posiadających również kontakt z żywnością, jak powierzchnie podłogowe i ponadpodłogowe (lady, stoły krajalnice, bemary, komory chłodnicze itp.) w kuchniach, stołówkach, magazynach żywnościowych, sklepach żywnościowych. Profimax SPD 100 szczególnie przydatny jest do utrzymania czystości mikrobiologicznej w obiektach gdzie stosowany jest system HACCP. Produkt posiada zezwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Leków i Substancji Biobójczych nr 3620/08.

Sposób użycia: Produkt jest koncentratem. W praktyce czyszczenia i dezynfekcji należy posługiwać się roztworami. W zależności od oczekiwanego efektu biobójczego należy stosować:

  • 1% roztwór użytkowy (990 ml wody + 10 ml Profimax SPD 100) przez okres 5 minut - dla uzyskania efektu antybakteryjnego (odkażanie antybakteryjne)
  • 5% roztwór użytkowy (950 ml wody + 50 ml Profimax SPD 100) przez okres 15 minut - dla uzyskania efektu pełnego efektu odkażającego (odkażanie pełne, bakterie i grzyby).

Roztwór użytkowy należy nanosić na czyszczone powierzchnie ręcznie (ścierka, mop) lub przy pomocy generatora piany, lub rozpylacza. Po zakończonym okresie dezynfekcji powierzchnie należy spłukać wodą pitną. Obiekt można użytkować bezpośrednio po przeprowadzonym myciu i dezynfekcji. Po zakończonym myciu i dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością należy dokładnie spłukać wodą pitną.

pH: 11

Opakowanie: 1L, 5L

PLIKI DO POBRANIA:

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!