Instytucje

Kala Chanti Olejek Zapachowy Si - odświeżacz powietrza
  • Kala Chanti Olejek Zapachowy Si - odświeżacz powietrza

Kala Chanti Olejek Zapachowy Si - odświeżacz powietrza

Kala Chanti Si - Luksusowy olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń

Wysokiej jakości odświeżacz powietrza marki Kala, którego receptura bazuje na naturalnych olejkach eterycznych. Oferowany środek umożliwia wypełnienie Twoich przestrzeni przyjemnym, utrzymującym się przez długi czas aromatem inspirowanym luksusowymi perfumami Armani. Naturalna formuła odświeżacza wzbogacona została o silne składniki neutralizujące przykre zapachy, dzięki którym usuniesz je permanentnie, a nie tylko zamaskujesz. Bardzo efektywnie pozbywa się takich nieprzyjemnych woni jak np.:

  • Dym papierosowy
  • Swąd odpadów organicznych
  • Zapach stęchlizny i spalenizny

Olejek zapachowy może służyć także do mycia powierzchni. Bardzo skutecznie usuwa podstawowe zabrudzenia, pozostawiając po sobie połysk bez smug i zacieków, oraz oczywiście odświeża materiały. Dodatkowo, środek posiada także właściwości dezynfekujące i efektywnie odstrasza insekty, dzięki czemu wspiera Cię w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny w pomieszczeniach. Świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju hotelowym, gdzie zapadnie w pamięć i uprzyjemni gościom pobyt, w domowej łazience, gwarantując Ci utrzymujące się poczucie świeżości czy we wnętrzu samochodu, sprawiając, że nawet najdłuższa podróż stanie się przyjemna.

Oferowana kompozycja zapachowa bazuje na połączeniu subtelnie słodkich aromatów czarnej porzeczki, frezji i róży, które w idealnej harmonii przeplecione zostały odświeżającymi nutami drzewnymi i paczuli. Olejek przywiedzie na myśl delikatne, lekko orzeźwiające perfumy, które sprawdzą się w każdym miejscu i pomogą Ci się zrelaksować.

15 zapachowa gama olejków zapachowych Kala Chanti - kliknij i odkryj swój zapach

Dostępne pojemności:

250 ml | 500 ml | 1000 ml | 5L

PLIKI DO POBRANIA:

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!