LAMIX artykuły higieniczne

Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe CLEAN-MAX
  • Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe CLEAN-MAX

Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe CLEAN-MAX

Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe CLEAN Max w dotyku przypominające miękki materiał to doskonałe czyściwo dla miejsc wrażliwych na pylenie. Ogromnym atutem jest dziurkowana struktura, co wpływa na ogromne zdolności absorpcyjne.

Wytrzymałość czyściwa wpływa na jego długotrwałe działanie. Dzięki odpowiedniemu dobraniu i skomponowaniu włókien syntetycznych nadaje się do zastosowania w zakładach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy.

Czyściwo CLEAN Max nie zawiera celulozy, przez co może być wykorzystywane wielokrotnie w procesach pomocniczych utrzymania reżimu technologicznego. Elastyczny materiał ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Świetna alternatywa dla tradycyjnych ściereczek używanych w gospodarstwach domowych.

Specyfikacja

Rolka: 175 mb / 448 odcinków, 32x39cm
Rolka: 44 mb /112 odcinków, 32x39cm
Rolka: 9.75 mb /25 odcinków, 23x39cm
Karton: 100 szt./ 30x40cm
Skład: 70% wiskoza, 30% poliester
Gramatura: 65 g/m2

Czyściwo CLEAN Max
bardzo mocne, idealnie wchłania i usuwa zabrudzenia, niskopylne, nie rysuje czyszczonej powierzchni, miękkie, dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami, odporne na bardzo wysokie temperatury, kolor biały, atest PZH

Miejsce zastosowania CLEAN Max
zakłady farmaceutyczne, przemysł spożywczy, przemysł medyczny, przemysł elektroniczny, HoReCa, przemysł metalowy, serwis sprzatąjacy

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!