LAMIX artykuły higieniczne

Czyściwo Katrin Basic L 1200 1W 46386
  • Czyściwo Katrin Basic L 1200 1W 46386

Czyściwo Katrin Basic L 1200 1W 46386

Numer artykułu 46386
Czyściwo przemysłowe Katrin Basic L 1200

Kolor: Naturalny 
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 1
Szerokość rolki: 23,5 cm
Długość rolki: 1230 m
Średnica rolki: 39 cm
Ilość rolek w kartonie: 2
Sprzedaż min.: 1 szt.

Higieniczny ręcznik makulaturowy o podstawowej jakości. Szybko wchłaniający ręcznik gwarantujący pełną satysfakcję użytkowników. Wysoka wytrzymałość zapewniająca skuteczne osuszanie rąk. Duża rolka przeznaczona do miejsc o wysokiej konsumpcji

 

Katrin to marka należąca do fińskiej grupy Metsä Tissue i oferuje produkty do łazienek i toalet publicznych oraz firm zajmujących się przetwórstwem żywności i produkcją – papiery toaletowe, ręczniki oraz dozowniki i podajniki do czyściw. Marka obecna jest w kilkudziesięciu krajach, jest ceniona nie tylko za wysoką jakość produktów, ale również spersonalizowane rozwiązania, które idealnie dopasowuje do potrzeb klientów.

Produkty Katrin są bezpieczne dla użytkowników i środowiska, zapewniają maksymalny poziom czystości i higieny w obiektach publicznych, są wydajne i ekonomiczne. Wszystkie artykuły higieniczne produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Dozowniki Katrin są uniwersalne, łatwe w obsłudze i posiadają certyfikat Bureau Veritas, światowego lidera w dziedzinie testowania, certyfikacji i kontroli. Ograniczają aż o 40% zużycie papieru, ręcznika czy mydła.

PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!