ROKO® PROFESSIONAL Crazy Shower łagodny żel pod prysznic to profesjonalny żel pod prysznic przystosowany do mycia ciała i włosów. Wysoką jakość i skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom, wśród których znajdują się wysokiej jakości surfaktanty i naturalne dodatki pielęgnujące, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych i kwalifikowanych źródeł.
ROKO® PROFESSIONAL Crazy Shower to łagodny dla skóry żel pod prysznic do mycia ciała i włosów. Zawiera wysoką zawartość składników pielęgnujących, a dzięki zawartości wyciągów z aloesu łagodzi podrażnienia.
Crazy Shower idealnie sprawdzi się przy codziennym stosowaniu dzięki neutralnemu pH dla skóry, które jest jej naturalną barierą. Zaletą produktu jest jego przyjemny i długotrwały zapach wanilii i jaśminu, który umila czas kąpieli.
Produkt posiada testy i badania mikrobiologiczne oraz dermatologicznie.
Sposób użycia: Na wilgotną dłoń lub gąbkę nanieść ilość żelu i rozprowadzić po powierzchni zwilżonego ciała i włosów. Po umyciu spłukać wodą.
Dostępne pojemności: 5 L
PODAJ SWÓJ ADRES, ABY OTRZYMYWAĆ JAKO PIERWSZY NAJNOWSZE INFORMACJE O PROMOCJACH I NOWOŚCIACH!